2015/05/12
Szentendre
Még gyerekkoromban jártunk itt családdal. A tesóim kajakoztak, versenyük volt Szentendrén. A következő emlékeim már a középsulis évekhez kapcsolódnak. Jó társaságban jó kirándulások, csavargások a szűk utcákon, lángosozás, fagyizás... És a két gitáros srác valamelyik utcácskában. Mennyit énekelgettünk velük! De rég volt!
2014/07/23
15. nap: Hazaút
Most nem kapkodtuk el az ébresztést, nehogy megint ott kelljen ácsorognunk a kajálda előtt. (Ugyanebben a hotelban kezdtünk, itt aludtunk, reggeliztünk a kirándulás legelején is. A második reggelinknél várni kellett.) Inkább kicsit később mentünk enni, de így már szinte teljesen üres volt az étkezde, tele voltak a tálak is.
14. nap: Meteorák
13. nap: Delphi
12. nap: Utazás Delphibe
Még egy utolsót reggeliztünk a kényelmes kéróban, összepakoltunk, és azon törtük a fejünket, mi lesz, ha nem lesznek itt most sem a háziak, hogyan fogunk mi fizetni. De amikor mentünk le a kocsihoz, minden gond megoldódott, ott ült a bácsi a lugasban. Természetesen tudták, hogy ma megyünk el, így megvárta, míg elindulunk...
11. nap: Kefalonia
10. nap: Kefalonia
A ma reggel igazán durván kezdődött, most hatkor keltünk, hogy elérjük a kompot. 8-ra volt jegyünk, de azt még át is kellett venni, és semmit nem tudtunk az útról, a helyről, szóval nem akartunk kockáztatni. Apa nyomta ezerrel, így a GPS által másfél órásra kalkulált utat megtettük alig 1 óra alatt. Reggel még nem is volt forgalom sem, meg ezek az utak nem is voltak annyira szűkek, kanyargósak, itt lehetett menni.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)






