Kicsit korábban keltünk reggel. Talán a zajok is segítettek ebben, de így is terveztük, pár telefont meg kellett ejteni Magyaro-ra, ott meg ilyenkor van még élet a munkahelyeken. Telefonok után szedelőzködtünk is. Most egyszerűbb útvonalon jutottunk el a megfelelő irányba, nem kellett a legapróbb utcákba, egekbe is behajtani. Reggel 7-kor indultunk, este 7-t írt a GPS érkezésnek.
2016/03/05
Február 22. - Irány a Csendes-óceán
Szokásos időben ébresztő, de most már teljes összepakolás, innen most továbbállunk, ezt a szállást elhagyjuk. Még egy reggelit azért elfogyasztunk itt, aztán kicsekkolás. Portán egy csomagot ott hagyunk a kollégának, aki majd este érkezik ugyanide, kíváncsi vagyok, tényleg átadják-e rendesen. (Igen, megkapta a srác, működött a „posta”).
Február 21. - Guadalajara
Reggel már párommal együtt ébredtünk! Viszonylag korán, hogy a nagy meleg előtt tudjunk sokat sétálni. Indulás előtt naptej (így februárban!), rövidnaci, kalapok a kocsiba, mehetünk!
2016/03/04
Február 20. - Guachimontones, Tequila
Reggel tehát piszok korán felébredtem, hiába próbálkoztam még egy-két órán át, nem sikerült újra elaludni, úgyhogy inkább megírtam az utazásom kalandjait. :) Kivártam a reggelt, készültünk az első kiruccanásra. A szállodában széles választék volt reggelire és itt még az is divat, hogy vigyél is magaddal kaját. (Sehol máshol nem láttunk ilyet, de itt még zacskót is adnak hozzá, hogy legyen mibe pakolni!) Úgyhogy összedobtuk gyorsan az ebédnek valót, aztán elindultunk a piramisokhoz.
Február 19. - Utazás
Az igazi készülődés januárban kezdődött, amikor lefoglaltuk a repjegyet, szállást, kocsit, mindent. Elterveztük, mit mikor nézünk meg. Még januárban meglett az ESTA is, szóval már csak egyre izgatottabban vártam a februárt. Ilyet még sosem csináltam… egyedül a nagyvilágban 4 géppel fel- és leszállni…
2016/01/02
BME és a Hadtörténeti Múzeum
Volt még novemberben egy olyan szabadnapunk, amikor Pestre tudtunk menni kicsit kikapcsolódni. Apánk nosztalgiázni akart egy kicsit, aztán még az is kiderült, hogy pont aznap nyílt nap is lesz, úgyhogy mentünk megnézni az egyetemet.
2015/08/04
Velencei kiruccanás
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





